بسته بندی سرامیک با استفاده از پالت

بسته بندی سرامیک با استفاده از پالت

برای بسته بندی سرامیک و کاشی از پالت‌های چوبی و پلاستیکی استفاده می‌شود. پالت چوبی سرامیکی نمونه منحصر به فرد است که برای بسته بندی سرامیک مورد کاربرد است. در ساخت انواع پالت کاربرد آن لحاظ می‌شود تا بتوان بهترین نمونه ممکن را برای آن تولید نمود. وزن و سایز محصولات یکی از پارامترهای اساسی مورد توجه در تولید پالت‌ها می‌باشد. در ادامه این مطلب از وب سایت نواچوب به توضیح نحوه بسته بندی سرامیک با پالت برای شما عزیزان پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.

پالت چیست؟

در ابتدای امر لازم است تا با پالت آشنایی دقیقی داشته باشید. پالت‌ها سازه‌هایی از چوب و یا پلاستیک می‌باشند که سطح صافی دارند و از آنها برای حمل و بسته بندی محصولات مختلف استفاده می‌شود. امنیت در جابجایی و حمل کالا از مزایای استفاده از انواع پالت می‌باشد.

پالت چوبی مورد کاربرد برای بسته بندی کاشی و سرامیک

از پالت چوبی برای بسته بندی؛

  • سرامیک
  • کاشی
  • سنگ‌های زینتی
  • مواد شیمیایی
  • سایر محصولات دیگر استفاده می‌شود.

شرکت‌های تولید کننده کاشی و سرامیک سالانه ۲۰۰۰۰۰۰ عدد پالت در طی سال مصرف می‌نمایند. چراکه در فروش‌های صادراتی استفاده از پالت الزامی است.

پالت‌ها به دلیل قیمت مناسب خود برای بسته بندی مواد غذایی نیز استفاده می‌شوند. چنانچه این پالت‌ها برای بسته بندی مواد غذایی استفاده شوند، باید از نظر گندزدایی و بهداشتی بودن مورد تایید مرزهای اروپایی باشند.

بهترین پالت برای بسته بندی سرامیک

پالت سرامیکی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد؛

  • دارای ظرفیت بارگیری تا ۱۸۰۰ کیلوگرم می‌باشد.
  • در ابعاد مختلفی از جمله ۱۰۰*۱۰۰ و ۱۱۰*۱۱۰ و ۱۰۵*۱۰۵ سانتی متر تولید شود.
  • از دو طرف قابلیت جابجایی توسط لیفتراکرا داشته باشد.
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه داشته باشد.

استفاده از پالت مناسب بسته بندی سرامیک چه مزایایی دارد؟

پالت سرامیکی فاصله بسیار کمی در بین چوب‌های خود دارد در نتیجه از وارد شدن آسیب به محصولات جلوگیری خواهد کرد. این نوع پالت دارای 4 شاسی است که سبب می‌شود تا فشار بسیار کمتری به تخته‌ها و محصولات وارد شوند. در نتیجه مقاومت بسیار بالایی دارند. از دیگر مزایای این پالت‌ها می‌توان به قابلیت حمل آنها به صورت چندتایی اشاره نمود. به‌راحتی می‌توان آنها را روی هم در ماشین باربری قرار داد.

استفاده از پالت چوبی به حمایت از تولید ملی کمک بسیار زیادی می‌نماید چراکه نسبت به پالت‌های روسی به شدت مقرون به‌صرفه می‌باشند. شما عزیزان می‌توانید برای خرید انواع پالت با مشاوران ما در شرکت نواچوب در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ماتماس با ما مقالاتویدئو